Görme Engelliler
T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / SULTANBEYLİ - Sultanbeyli İbrahim Hakkı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sultanbeyli İbrahim Hakkı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Telefon
02165927292
Belgegeçer
02165927232
WEB
http://sultanbeyliasml.meb.k12.tr
Adres
Mimar Sinan Mh. Mimar Sinan Cd. Yeşilce Sk. Sultanbeyli / İSTANBUL
Vizyon
Vizyonumuz Milli birlik ve bütünlük içinde çağdaş uygarlığın yapıcı yaratıcı, seçkin bir ortağı olan bireyler yetiştirilmesinde araç olan eğitim ve öğretimin ışığı altında, Hatasız, alanında yenilik ve değişime öncü olan, rekabet gücüne sahip, her zaman gurur duyulan önder bir eğitim kurumu olmak; Bakımda Kalite, Eğitimde Evrensellik gelecekte en önemsediğimiz değerdir.
Misyon
Toplumun yararlarını kişisel çıkarlarının üstünde tutan, insan sağlığına ve insana hizmette sınır tanımayan, formasının rengini yüreğinde taşıyan, hastalarına karşı alçak gönüllü ve mütevazı olan, sorumluluk sahibi, özgüvenini kazanmış, dürüst, mesleğinin gerektirdiği yeterli bilgi, beceri ve davranışa sahip, sürekli çalışan, araştıran, mesleki gelişmeleri takip edip uygulamaya koyan, Atatürk ilke ve inkılâplarını yaşatmayı ve yaşamayı amaç edinen Milli, manevi, ahlaki ve insani değerleri benimseyen sağlık elemanı yetiştirmek...
Başarılar
1.Türkiye Atletizmi Geliştirme Projesi Yıldız erkekler İstanbul İl Birincisi 2.Okulumuz Sultanbeyli ilçesinin düzenlediği İstabulensis Şiir Festivali kapsamındaki “Sultanbeyli Şairini Arıyor” adlı şiir yazma yarışmasında birinci olmuştur. 3.Okulumuz şiir okuma yarışmasında Sultanbeyli ikincisi oldu. 4. Okulumuzun Masa Tenisi takımı Sultanbeyli kızlar dalında ikinci erkekler dalında üçüncü oldu.
Öğretmen :36
Rehber Öğretmen :1
Öğrenci :603
Derslik :24<
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :1
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :1
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :0
Atölye-İşlik :1
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :Tekli öğretim
Yemekhane :0
Kantin :1
Revir:0
Bahçe :0
Saatler
08:50-17:20
Isınma
Doğalgaz
Bağlantı
ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil
Pansiyon Bilgileri
Lojman
0 -
Ulaşım
OKULUMUZA TOPLU ULAŞIM 11ÜS ÜSKÜDAR-SULTANBEYLİ 122S 4.LEVENT METRO-SULTANBEYLİ 131 ÜMRANİYE-SULTANBEYLİ 131A A.YESEVİ MAH.-SULTANBEYLİ 131C ÜMRANİYE-SULTANBEYLİ 132A KARTAL-SULTANBEYLİ 132C SULTANBEYLİ-YAKACIK-KARTAL 132K KARTAL-SULTANBEYLİ 14KS KADIKÖY-GÖLET-SULTANEBYLİ 14S KADIKÖY-SULTANBEYLİ 16K KADIKÖY-SULTANBEYLİ 19SB BOSTANCI-SULTANBEYLİ 522ST MECİDİYEKÖY-SULTANBEYLİ BU HATLARLA GELENLERİN SULTANBEYLİ ÇİFTLİK DURAĞINDA İNMELERİ GEREKİR.
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
Mimar Sinan Mh. Mimar Sinan Cd. Yeşilce Sk. Sultanbeyli / İSTANBUL.
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
İl Merkezi Valiliğe uzaklığı 38km (Birinci Köprü-Boğaziçi Yolu ile) İl Merkezi Valiliğe uzaklığı 38km (İkinci Köprü-FSM Yolu ile) İlçe merkezi-Hükümet konağına uzaklığı 4.2 km
Kontenjan Bilgileri
Taban-Tavan Puan Bilgileri
Okulun YGS/LYS Başarı Durumu
LYS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yurtdışı Proje Faaliyetleri
Diğer Hususlar
Yazdır